Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Second LifeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Liz and the Blue BirdRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 2.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0