Titles you rated
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.5- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5