Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 2.0