Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Smile 2Rated ★ 0.5
ShopliftersRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 2.5
The Techniques of FightingRated ★ 1.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.0- The WindowRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 3.0