Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
S DiaryRated ★ 3.5
Like Someone in LoveRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
MimangRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0