Movies
Ratings
265
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
GloveRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0