Series
Ratings
248
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5