Titles you rated
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 3.5
Odd ThomasRated ★ 2.0
Intimate EnemiesRated ★ 2.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
Dark PlacesRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 3.0
Steel Cold WinterRated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 2.0
L: Change the WorldRated ★ 2.5- Untouchable LawmenRated ★ 4.0
- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
You're NextRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0