Titles you rated
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 4.0- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.5- K-ON!!Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 3.0