Titles you rated
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.0