Series
Ratings
116
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0