Titles you rated
TakenRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Death RaceRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0