Movies
Ratings
50
Starship TroopersRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Last StandRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0