Titles you rated
TenetRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
The Death of StalinRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
A Dangerous WomanRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 1.0
High School MusicalRated ★ 2.0