Series
Ratings
106
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 3.5
Reacher Season 3Rated ★ 3.5
ReacherRated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
Eyes of WakandaRated ★ 3.5
Creature CommandosRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
BargainRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 2.5
Rabbit HoleRated ★ 3.0
Dexter: New BloodRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
EchoRated ★ 2.5