Movies
Ratings
44
Don't Call It MysteryRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 3.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
SolaninRated ★ 3.5
A Story of YonosukeRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5