Series
Ratings
32
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
deleRated ★ 3.5
BARTENDER Glass of GodRated ★ 4.0
Super CubRated ★ 3.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.5
And, LiveRated ★ 3.5
AvalancheRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Weakest BeastRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Born to be a FlowerRated ★ 3.0
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0