Titles you rated
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0