Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
The Last WolfRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0