Movies
Ratings
51
The Kindergarten TeacherRated ★ 2.5
A Man and a WomanRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 1.5
Closer to HeavenRated ★ 1.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
WonderRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
Loving VincentRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0