Movies
Ratings
1020
Side EffectsRated ★ 4.0
Where the Wild Things AreRated ★ 3.0
Closed NoteRated ★ 4.0
GoemonRated ★ 3.5
Fright NightRated ★ 4.0
The Thomas Crown AffairRated ★ 3.5
Drive AngryRated ★ 2.5
DeceptionRated ★ 4.5
Beverly Hills Cop IIRated ★ 4.5
Bird on a WireRated ★ 4.5
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 3.5
Asterix & Obelix Take on CaesarRated ★ 4.0
Edge of DarknessRated ★ 3.0
The GetawayRated ★ 3.5
TorqueRated ★ 3.5
DreamcatcherRated ★ 3.0
MaverickRated ★ 3.0
Pitch BlackRated ★ 3.5
The Monuments MenRated ★ 4.5
High RiskRated ★ 3.0