Movies
Ratings
111
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 5.0