Titles you rated
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 5.0