Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0