Series
Ratings
11
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.5