Titles you rated
Battlefield HeroesRated ★ 1.5
The Mask of ZorroRated ★ 2.5
Officer of the YearRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 1.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
Set Me FreeRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5