Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 0.5
At the End of the TunnelRated ★ 1.0
The Purge: AnarchyRated ★ 0.5
[REC]²Rated ★ 0.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 0.5
The PurgeRated ★ 1.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 0.5
The Gifted HandsRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 1.0
Puss in BootsRated ★ 0.5
Independence DayRated ★ 0.5
The Bang Bang ClubRated ★ 0.5
BlindnessRated ★ 0.5
I Am Number FourRated ★ 1.0
Japan SinksRated ★ 1.5
Born to DanceRated ★ 1.0
A Perfect GetawayRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 0.5
Home Alone 3Rated ★ 1.0
Million Dollar BabyRated ★ 0.5