Titles you rated
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.5
HolidayRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 1.5
Stuart LittleRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5