Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 2.5
TV Animal FarmRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.5- 나루토 5기Rated ★ 3.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
Where Is My HomeRated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5
Street Food FighterRated ★ 3.5