Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 4.0
Brad's StatusRated ★ 5.0
Passing SummerRated ★ 4.0
5 to 7Rated ★ 5.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 5.0
Across the UniverseRated ★ 5.0
Over the BorderRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 4.0
The CobblerRated ★ 4.0
The Company MenRated ★ 5.0
American UltraRated ★ 4.0
AdventurelandRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Killing For The ProsecutionRated ★ 4.0
The Stepford WivesRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 5.0