Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- War of MoneyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0