Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
MindhuntersRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0