Movies
Ratings
200
MidwayRated ★ 2.5
Eye in the SkyRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.5
MunichRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 1.5
Olympus Has FallenRated ★ 1.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 1.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0