Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5- Brave Police J-DeckerRated ★ 3.0
- Madou King Granzort: Saigo no Magical TaisenRated ★ 2.5
Madö King GranzörtRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Witcher: Blood OriginRated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 5.0- Martial LawRated ★ 3.0