Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
La PalmaRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 4.5