Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 2.0
Sharp2Rated ★ 2.0- DamoRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 1.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 3.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 5.0