Movies
Ratings
191
Cats & DogsRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 2.5
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5