Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
To Kill a MockingbirdRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 1.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 2.0
PoetryRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.0
The Taste of OthersRated ★ 1.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.0
- VirusRated ★ 0.5
Woman of the HourRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 1.0