Titles you rated
SurrogatesRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 2.5
Transporter 3Rated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
CleanskinRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 3.5
RoboCop 2Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5