Series
Ratings
13
Reply 1994Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5