Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 2.5
God of WarRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0