Movies
Ratings
252
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.5
CartRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0