Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Sweet BunsRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5- LA ArirangRated ★ 5.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5