Titles you rated
The Gray ManRated ★ 1.5
The Electric StateRated ★ 1.0
Extraction 2Rated ★ 1.5
ExtractionRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0