Titles you rated
SinnersRated ★ 3.5
Samurai ShiftersRated ★ 1.5
From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ManjiRated ★ 3.5
Fujii Kaze Stadium Live "Feelin' Good"Rated ★ 3.5
Kabuki Akadō SuzunosukeRated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.0
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.5- Porosity Valley 2: Tricksters’ PlotRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Sing, Dance, Act: Kabuki featuring Toma IkutaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0