Movies
Ratings
530
HellboyRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Everybody Has SecretsRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
MantisRated ★ 1.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
TitaneRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Tomb of the RiverRated ★ 1.0
Night FishingRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0