Titles you rated
- JeongnyeonRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
ChobitsRated ★ 4.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 3.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0