Series
Ratings
137
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Mad DogRated ★ 3.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
A Korean OdysseyRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5
A Man Called GodRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
LastRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 3.0
Cheo YongRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.0