Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
From Now On, Showtime!Rated ★ 3.0
My Perfect StrangerRated ★ 3.5
Call It LoveRated ★ 4.0
ForestRated ★ 2.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0
Dr. BrainRated ★ 3.0
The Lies WithinRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5