Movies
Ratings
381
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 2.0
UsRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Wild TalesRated ★ 3.5
HysteriaRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0